Di ART

Geodeta Białołęka – specjalista niezbędny do rozwoju gospodarczego każdego miasta

Geodezja jest niezwykle ważną dziedziną techniki. Niesie z sobą ogromny potencjał rozwojowy. W dzisiejszych czasach geodezja i zawód geodety bardzo dynamicznie się rozwijają, co ma związek z dużym tempem rozwoju gospodarczego miast.
Geodeta Białołęka oferuje szeroki zakres swoich usług, kierowanych zarówno do wszelkich instytucji, firm, przedsiębiorstw, ale także do klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam na pozyskanie szerokiego grona stałych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Współpraca z nami to gwarancja dobrze wykonanej, precyzyjnej pracy, w której nie ma miejsca nawet na najdrobniejszy błąd.

Co w ofercie ma geodeta Białołęka?

Geodeta Białołęka to wszechstronna oferta usług geodezyjnych. Podejmujemy się tworzenia map sytuacyjno – wysokościowych. Ponadto, zajmujemy się obsługą geodezyjną wszelkich budowlanych inwestycji, z uwzględnieniem także powstających obiektów wielko powierzchniowych, typu galeria handlowa, mosty czy drogi. Podejmujemy się również geodezyjnej obsługi lądowisk, a także sporządzamy podłużne profile terenu oraz przekroje poprzeczne.
Geodeta Białołęka to także profesjonalne prowadzenie dokumentacji geodezyjnej, wykorzystywanej do celów prawnych. Sporządzamy do celów prawnych mapy, a także wszelkie dokumenty konieczne do wykupieniem czy zamienieniem działek ewidencyjnych. Zajmujemy się sprawdzaniem stanu prawnego wszelkiego rodzaju nieruchomości, rozgraniczaniem nieruchomości, podziałami nieruchomości na terenach leśnych i rolnych.
Wykonujemy również pomiary niezbędne do ustalania powierzchni zasiewów. Wykonujemy także wszelkie pomiary geodezyjne w trakcie realizowania konkretnej inwestycji. Do naszych zadań należy także kalibracja rastrów oraz wektoryzacja map. Podejmujemy się każdego, nawet najbardziej nietypowego zlecenia, dostosowując nasze działania do ich potrzeb.